WYSZUKAJ MOTOCYKL

Oleje / Smary/ Chemia/ Motocykle/Skutery/ Quady

W tej kategorii oferowane są wysokiej jakości smary i chemia do motocykli pochodzące od renomowanych producentów. Proponujemy spełniające rygorystyczne normy wytwórców motocykli oleje syntetyczne, półsyntetyczne i przekładniowe, które przyczynią się do powstawania mniejszych ilości osadów w silniku oraz układzie wydechowym. W asortymencie posiad...

W tej kategorii oferowane są wysokiej jakości smary i chemia do motocykli pochodzące od renomowanych producentów. Proponujemy spełniające rygorystyczne normy wytwórców motocykli oleje syntetyczne, półsyntetyczne i przekładniowe, które przyczynią się do powstawania mniejszych ilości osadów w silniku oraz układzie wydechowym. W asortymencie posiadamy oleje do skuterów wyposażonych w mieszalnik, a także do modeli, gdzie mieszankę przygotowuje się samodzielnie.

Dysponujemy dużym wyborem smarów oraz preparatów do czyszczenia. Produkty różnych marek z oznaczeniem Chain Clean to uniwersalne rozwiązania do wszystkich rodzajów łańcuchów w motocyklach i rowerach. Doskonale radzą sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Do kompletu polecamy wygodną szczotkę do czyszczenia dostępną w dwóch kolorach.

Aby odpowiednio zabezpieczyć łańcuch, należy pokryć go specjalnym preparatem. Nasze sklep oferuje szeroki asortyment smarów w sprayu. Sprzedajemy smary białe, miedziane, o zwiększonej lepkości i stopniu przywierania. Sprawdzą się znakomicie zarówno w warunkach normalnych, jak i terenowych w trakcie wypraw off-roadowych.

Smary i chemia do skuterów oraz motocykli znajdujące się w naszym sklepie spełniają aktualne wymogi środowiskowe, co potwierdzają załączone certyfikaty. Oferujemy produkty o profesjonalnej jakości, wykorzystywane w warsztatach i na wyścigach. Dla wygody klientów przygotowaliśmy również gotowe zestawy do czyszczenia w dobrej cenie.

Oleje do motocykli sprzedawane są w pojemnikach o objętości od 1l do 4l. Są wysoce wydajne i pozwalają znacznie przedłużyć żywotność każdego silnika. Kilka wariantów lepkości ułatwia dobranie oleju do konstrukcji pojazdu i panujących warunków.

Dla osób, których bliscy są pasjonatami motoryzacji, wprowadziliśmy do sprzedaży elegancko zapakowany zestaw prezentowy Motul MC-CARE, zawierający spray do łańcucha, preparat czyszczący niewymagający użycia wody, środek do czyszczenia wnętrza kasku, środek do likwidacji zadrapań oraz prezent niespodziankę.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu i złożenia zamówienia.

Więcej

Oleje / Smary/ Chemia/ Motocykle/Skutery/ Quady Jest 114 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 114 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 114 elementów