Polityka prywatności.

Chcesz usunąć swoje dane z bazy danych osobowych ?! Wyślij do nas maila z prośbą o usunięcie Twoich danych osobowych na adres motoargo@gmail.com . W mailu podaj dokładnie dane, które podawałeś podczas rejestracji. Ważnym jest abyś prośbę wysłał z tego samego maila, który podałeś podczas rejestracji.

Dostęp do Twoich danych osobowych.

Nigdy nie przekazujemy, nie sprzedajemy ani nie wymieniamy Twoich danych w celach marketingowych z innymi firmami. Dane przekazywane innym podmiotom, jak na przykład firmom transportowym dostarczającym nasze zamówienia (Poczta Polska, Inpost),są używane wyłącznie w celu świadczenia usług oferowanych przez motoargo.pl.

Twoje dane osobowe

Przekazując nam swoje dane osobowe, wyrażasz zgodę na to, że będziemy ich używać aby spełnić nasze zobowiązania względem Ciebie oraz dostarczyć Tobie usługi, których oczekujesz. Twoje dane są niezbędne do:

utworzenia osobistego konta na stronie motoargo.pl (np. Twoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail)

przetwarzania zamówień w naszym systemie usług internetowych (np. Twoje imię i nazwisko, adres, data urodzenia i dane konta bankowego)

wysyłania SMS-ów oraz wiadomości e-mail z informacjami o dostawie zamówienia (Twój numer telefonu komórkowego i adres e-mail)

kontaktu w wypadku trudności z dostarczeniem zamówienia (np. numer telefonu, adres)

udzielania odpowiedzi na pytania (np. Twój adres e-mail)

Nie wysyłamy spamu

Nie wysyłamy wiadomości marketingowych, wszystko możesz znaleźć na naszym koncie na Facebbok'u