Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

RK

( ilość produktów: 80 )

RK Takasago Chain to japońska firma specjalizująca się w produkcji łańcuchów motocyklowych i przemysłowych. Została założona w 1953 roku przez Rina Kumagai, a dzisiaj jest jednym z największych producentów łańcuchów na świecie.

Firma RK Takasago Chain koncentruje się na produkcji wysokiej jakości łańcuchów, które są wykorzystywane w motocyklach, samochodach, maszynach rolniczych i innych urządzeniach przemysłowych. Zajmuje się również produkcją łańcuchów do zastosowań specjalnych, takich jak np. linie produkcji w fabrykach.

Firma RK Takasago Chain znana jest z innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie produkcji łańcuchów. W 1978 roku firma wprowadziła na rynek łańcuch o-ringowy, który zrewolucjonizował branżę motocyklową. O-ringi są uszczelkami, które zapobiegają przedostawaniu się brudu, piasku i innych zanieczyszczeń do łańcucha, co wydłuża jego żywotność i poprawia efektywność pracy. Dzięki temu wynalazkowi RK Takasago Chain stała się jednym z liderów w branży.

RK Takasago Chain ma swoje fabryki w Japonii, Tajlandii, Chinach i Stanach Zjednoczonych. Firma zatrudnia około 3 000 pracowników na całym świecie i generuje roczne obroty na poziomie około 2 miliardów dolarów.

Firma RK Takasago Chain przykłada dużą wagę do badań i rozwoju, aby stale udoskonalać swoje produkty i wprowadzać na rynek innowacyjne rozwiązania. W 2019 roku firma wprowadziła na rynek łańcuch XW-ring, który ma jeszcze lepsze właściwości uszczelniające i odporność na zużycie niż łańcuch o-ringowy. Dzięki temu produktowi RK Takasago Chain zdobyła wiele nagród i wyróżnień w branży.

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 1243 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-15
wszystko odbyło się świetnie i bardzo szybko
2024-05-11
Super ok
'); fbq('track', 'PageView'); pixel