Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Liczniki i akcesoria

( ilość produktów: 72 )

Licznik obrotów to obowiązkowe wyposażenie Twojego jednośladu.

Licznik motocyklowy czy licznik do skutera to podstawowy element wyposażenia jednośladu, który informuje nas o podstawowych parametrach pracy maszyny. Często na licznik do motocykla lub licznik skutera mówi się licznik obrotów lub prędkościomierz, jednak oprócz podstawowego wskaźnika, jakim jest informowanie o tym, z jaką prędkością porusza się maszyna, informuje nas również o zmiennych, takich jak wskaźnik załączonego biegu, wskaźnik poziomu paliwa, kontrolki kierunkowskazów czy świateł. Ilość wyświetlanych zmiennych zależy od tego na jaki rodzaj licznika się zdecydujemy.

Wymiana licznika motocyklowego kontra wymiana licznika do skutera.

Obecnie licznik elektryczny do motoru jest urządzeniem dość skomplikowanym, który łączy mechanikę i elektronikę. Wymiana licznika motocyklowego jest zatem trudna i praktycznie niemożliwa do wykonania samodzielnie w warunkach „domowego warsztatu”. Z kolei wymiana licznika do skutera nie jest już zadaniem tak skomplikowanym, zwłaszcza jeżeli chodzi o starsze motocykle czy skutery. Wymiana zepsutego licznika w skuterze na nowy uniwersalny licznik do skutera jest czynnością dość prostą i możliwą do wykonania samodzielnie, bez konieczności oddawania jednośladu „ na warsztat”.

Uniwersalne liczniki do skuterów i liczniki uniwersalne do motocykli dostępne w motoargo.pl

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór liczników obrotów zarówno do motocykli, jak i skuterów. Posiadamy liczniki dedykowane do konkretnych modeli motocykli oraz skuterów, a także liczniki uniwersalne.

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 1264 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-15
Zamówienie przeprowadzone profesjonalnie z szybką dostępnością produktu oraz wysyłką.
2024-05-30
Pasuje idealnie
'); fbq('track', 'PageView'); pixel