Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sena

( ilość produktów: 161 )

Sena to marka zbudowana zarówno przez motocyklistów, jak i entuzjastów technologii. Założona w 1998 roku firma Sena rozpoczęła działalność jako firma zajmująca się technologią przemysłową, dostarczając produkty sieciowe Bluetooth® klasy korporacyjnej klientom na całym świecie. Po wieloletnim sukcesie w opracowywaniu tych produktów, zespół Seny zaczął myśleć o innych sposobach wykorzystania ich zaawansowanej technologii.

Założyciel i dyrektor generalny Seny, zapalony motocyklista, zdał sobie sprawę, że jego technologia może wypełnić lukę w bezprzewodowej komunikacji między motocyklistami, co w tamtych czasach było praktycznie niemożliwe. Sena wyruszyła z nową misją, aby zapewnić motocyklistom rozwiązanie umożliwiające bezpieczną i wydajną komunikację między sobą.

Korzystając ze sprawdzonej technologii Bluetooth, Sena wprowadziła swój pierwszy motocyklowy komunikator Bluetooth, SMH10, w 2010 roku. SMH10 był dopiero początkiem linii produktów napędzanych pasją, która od ponad dekady zapewnia innowacyjne rozwiązania komunikacyjne dla entuzjastów motocykli i sportów motorowych . Wraz z rozwojem innowacji oferta produktów Seny zaczęła być przeznaczona dla rynków rowerowych , outdoorowych i przemysłowych . Sena rozszerzyła swoją oryginalną platformę komunikacyjną Bluetooth o zastrzeżoną platformę Mesh Intercom™, która pozwala jeszcze większej liczbie kierowców na łączenie się za jednym naciśnięciem przycisku.

W wyniku wytwarzania zaawansowanych technicznie produktów dla entuzjastów, Sena stała się preferowanym dostawcą komunikacji dla wiodących w branży producentów motocykli i kasków. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i rozwoju, Sena nawiązała współpracę z wieloma innymi producentami , aby zapewnić komunikację Mesh i Bluetooth różnym markom i sprzedawcom. Produkty Sena są oferowane na całym świecie za pośrednictwem globalnej sieci dystrybutorów, sprzedawców detalicznych i partnerów OEM.

W Sena naszym celem jest wytwarzanie produktów dostosowanych do przygód, o których marzą nasi klienci. Śmiech z innymi motocyklistami i możliwość bezpiecznego ostrzegania ich o niebezpieczeństwach na drodze, słuchanie ulubionych utworów i wygodne słuchanie szczegółowych wskazówek prosto przez kask to idealny sposób na jazdę – i chcemy się dzielić to z każdym motocyklistom.

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 1243 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-14
Polecam
2024-05-14
Polecam bardzo serdecznie , częściej wykonane dość solidnie i bardzo wytrzymałe
'); fbq('track', 'PageView'); pixel