Manetki Motocyklowe Leoshi – Srebrne z Końcówkami, Połączenie Aluminium i Gumy na Kierownicę 22mm, Długość 140mm
Manetki motocyklowe Leoshi to wyjątkowe akcesoria, które łączą w sobie elegancki wygląd, wygodę użytkowania oraz trwałość. Wykonane z aluminium oraz gumy, stanowią idealne połączenie lekkiego, ale wytrzymałego materiału z antypoślizgową powierzchnią, która zapewnia komfortowy chwyt i pewną kontrolę nad pojazdem. Manetki o srebrnym wykończeniu wpasują się w estetykę zarówno sportowych, jak i klasycznych motocykli, dodając im eleganckiego, nowoczesnego wyglądu.
Te manetki są przeznaczone do kierownic o standardowej średnicy 22 mm, co czyni je kompatybilnymi z większością motocykli, skuterów i quadów. Długość manetek wynosi 140 mm, co zapewnia wygodę użytkowania, zarówno w codziennej jeździe, jak i podczas długich tras. Zestaw zawiera również końcówki kierownicy, które dodają manetkom dodatkowego stylu oraz poprawiają aerodynamikę pojazdu.
Specyfikacja:
- Typ manetek: Motocyklowe, przeznaczone do kierownicy 22mm
- Materiał: Połączenie aluminium i gumy – wytrzymałość, komfort i lekkość
- Kolor: Srebrne
- Średnica kierownicy: 22 mm (standardowa)
- Długość manetek: 140 mm
- Końcówki: W zestawie eleganckie końcówki kierownicy
- Zastosowanie: Motocykle, skutery, quady
Cechy produktu:
- Aluminium i guma – manetki łączą lekkie i trwałe aluminium z gumowym uchwytem, co zapewnia wygodę i pewny chwyt, nawet w trudnych warunkach.
- Srebrne wykończenie – elegancki, nowoczesny wygląd, który świetnie komponuje się z większością motocykli, nadając im sportowy i estetyczny charakter.
- Ergonomiczny uchwyt – gumowa powierzchnia zapewnia komfort oraz redukuje zmęczenie dłoni, co zwiększa wygodę jazdy na długich trasach.
- Końcówki kierownicy w zestawie – manetki są wyposażone w końcówki kierownicy, które poprawiają aerodynamikę pojazdu i dodają mu wyrazistego wyglądu.
- Długość 140 mm – optymalna długość, która zapewnia wygodę chwytu, idealna do większości motocykli i skuterów.
Zalety produktu:
- Stylowy design – srebrne manetki z końcówkami kierownicy nadają pojazdowi elegancki, nowoczesny wygląd, pasujący do różnych typów motocykli.
- Wysoka trwałość – połączenie aluminium i gumy zapewnia długowieczność manetek, odpornych na uszkodzenia i zużycie.
- Komfort jazdy – gumowy uchwyt skutecznie redukuje drgania i zapewnia pewny chwyt, co wpływa na wygodę jazdy, zwłaszcza podczas długotrwałej eksploatacji.
- Uniwersalne zastosowanie – manetki są kompatybilne z większością motocykli i skuterów, które posiadają kierownicę o standardowej średnicy 22 mm.
- Łatwy montaż – manetki są łatwe do zainstalowania, dzięki prostemu systemowi mocowania pasującemu do wielu pojazdów.
Zastosowanie:
- Motocykle – idealne do szerokiego wachlarza motocykli, zarówno sportowych, turystycznych, jak i klasycznych, które wymagają manetek o średnicy 22 mm.
- Skutery – doskonałe do skuterów, które potrzebują trwałych i wygodnych manetek.
- Quady i pojazdy terenowe – manetki świetnie sprawdzą się w pojazdach terenowych, gdzie wytrzymałość i komfort są kluczowe.
Podsumowanie: Manetki motocyklowe Leoshi w kolorze srebrnym to doskonała opcja dla każdego motocyklisty, który szuka manetek łączących elegancki wygląd, wysoką jakość i wygodę użytkowania. Wykonane z aluminium i gumy, zapewniają komfort, pewny chwyt i dużą trwałość, co sprawia, że idealnie nadają się do długotrwałego użytkowania w różnych warunkach. Dzięki końcówkom kierownicy i standardowej średnicy 22 mm, pasują do większości motocykli i skuterów, a ich długość 140 mm zapewnia wygodę i pełną kontrolę nad pojazdem.