- Kompletny cylinder do chłodzonych powietrzem silników minarelli typu 3kj. Zestaw posiada sworzeń 10 mm.
Cylinder 50cc 2T Minarelli Horizontal 3KJ marki Power Force to wysokiej klasy zamiennik przeznaczony do popularnych skuterów wyposażonych w silnik Minarelli chłodzony powietrzem. Zestaw został wykonany z trwałego żeliwa, co gwarantuje długą żywotność oraz stabilną pracę silnika.
Komplet idealnie sprawdzi się w skuterach marek Yamaha, MBK, Romet, Benelli, Malaguti oraz innych modeli opartych na jednostce Minarelli Horizontal 3KJ. W zestawie znajduje się tłok wraz z pierścieniami, sworzeń 10 mm, zabezpieczenia oraz komplet uszczelek – wszystko gotowe do montażu.
Charakterystyka produktu:
- Zestaw o pojemności 50 ccm
- Wysokiej jakości żeliwny cylinder
- Chłodzenie powietrzem
- Kompletny zestaw montażowy: tłok, pierścienie, sworzeń 10 mm, zabezpieczenia, uszczelki
- Pasuje do wielu skuterów z silnikiem Minarelli Horizontal 3KJ
- Szczegółowe wymiary dostępne na zdjęciach
Dane techniczne:
- Średnica cylindra / tłoka: 40 mm
- Wysokość cylindra bez tulei: 64 mm
- Wysokość cylindra z tuleją: 87 mm
- Średnica zewnętrzna tulei: 51 mm
- Rozstaw szpilek (po przekątnej): 71 × 71 mm
- Rozstaw otworów mocowania kolanka: 48 mm
- Średnica sworznia tłoka: 10 mm
- Wysokość całkowita tłoka: 51 mm
Zestaw przygotowany do bezpośredniego montażu, idealny do regeneracji lub wymiany zużytego cylindra w skuterach opartych na silniku Minarelli 3KJ.





